
Двуспальна постільна білизна новий рік червоний,олені
- В наличии
- Оптом и в розницу
837,20 ₴
Показать оптовые цены- +380 (96) 466-01-99
Комплекти постільної білизни із Бязі Gold пакестан
Бязь GOLD - це якісна м'яка тканина, яка виготовляється з бавовни вищого ґатунку. Вона має гладку і приємну на дотик текстуру тканини, що забезпечує комфорт та затишок під час сну. Бязь GOLD має відмінні повітропроникні властивості, яка дозволяє шкірі дихати і не перегріватися. Ця тканина довговічна вона зберігає свою форму та колір навіть після багаторазових прань. Бязь GOLD ідеально підходить для пошиття постільної білизни та дозволяє створювати комфортну атмосферу у спальні.
Властивості постільної білизни : легкість, здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка, низька сминаемість, екологічна чистота.
Розмір:
підодіяльник 180-215 см
простинь 200-220 см
наволочки 50-70 см (2 шт)
наявність наволочок в комплекті уточнюйте!
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення. * Згідно з ЗУ 'Про захист прав споживачів' вироби належної якості обміну та поверненню не підлягає.
При відправленні накладним платежем передоплата 150 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 200 см |
| Длина простыни | 220 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 180 см |
| Длина пододеяльника | 210 см |
- Цена: 837,20 ₴
